Kodukoristus

Mida oodata meie ühekordselt ja regulaarselt kodupuhastusteenustelt?

Teame, et igal kodukoristusel on oma eripära. Koristustööd sõltuvad teie kinnisvara suurusest, elustiilist ja isegi pereliikmetest. Sellepärast saame pakkuda teile kahte kodukoristus võimalust vastavalt teie vajadustele.

Tutvu lähemalt meie ühekordse ja regulaarse kodukoristus teenusega ning vali vastavalt oma vajadusele.

Regulaarne kodukoristus

Selle teenusega saate valida koristuse sageduse, olgu see siis iga päev, kord nädalas või kord kuus. Saate luua oma individuaalse koristamise kontrollnimekirja prioriteetsete ülesannetega, mida koristaja hoolikalt järgib. Samuti võivad koristajad kasutada teie puhastusvahendeid või soovi korral omad kaasa võtta. Kõik, mida pead tegema, on hankida mõned puhastusvahendid, nagu mopp, ämber ja tolmuimeja.

Ühekordne kodukoristusteenus

Teie viimasest koristamisest on palju aega möödas, kuid te ei viitsi alustada? Meie majapuhastusteenusega ei pea te seda tegema! Lihtsalt öelge meile, mida peame koristama ja me saadame teieni eksperdi, kes suudab teie kodu ühe külastusega peensusteni puhastada. Meie ühekordne kodukoristusteenus võib hõlmata paljusid valdkondi ja ülesandeid, lihtsalt andke meile teada oma prioriteedid ja me koostame kohandatud nimekirja.

Siin on mõned näited millele saame keskenduda:

Elutuba: tolmu pühkimine, akende poleerimine, tolmuimemine ja moppimine, põrandaliistude puhastamine, mööbli puhastamine ja prügikastide tühjendamine.

Köök: nõude pesemine, moppimine, poleerimine nii kogu köögitehnika seest kui ka kõik köögipinnad.

Vannituba: valamute, rätikuradiaatorite ja segistite puhastus, plaatide poleerimine, vanni ja dušikabiini küürimine ning WC-poti desinfitseerimine.

Magamistuba: kõigi pindade, sealhulgas voodiraamide, uste ja käepidemete puhastamine, tolmu pühkimine ja poleerimine.

Esik: pühime tolmust kõik pildiraamid, valgustilülitid ja esikumööbli, puhastame põranda ja põrandaliistud ning värskendame välisust.

Tasuta pakkumise saamiseks kirjuta meile