Kontori koristus

Keskenduge oma ärieesmärkidele ja jätke kontori koristamine meie hooleks. Me teame kui oluline on värske ja korras töökeskkond.

Koostame teie ettevõtte suuruse, ruumide ja koristusvajadustega kohandatud kontori koristus teenuste kava. Saate valida koristuskordade sageduse olgu see siis iga päev, kord nädalas, kaks korda nädalas või kord kahe nädala järel. Tuleme kohale kontori puhastusvahenditega ning tutvume teie ruumide ja konkreetsete vajadustega.

Lisaks teie tavapärasele kontoripuhastusele teostame ka kontorivaipade puhastust, kontoriakende puhastust ja kontoripolstri puhastust. Kui leiate, et need teenused on teie töökohal kasulikud, andke meile teada ja me korraldame kõik ära.

Kontori koristus teenused

Professionaalsed kontori koristajad kellega me töötame on kogenud ja kohanduvad igat tüüpi professionaalsete asutustega, sealhulgas väikeste ja suurte büroohoonete, kaupluste, kaubanduspindade ja muuga. Kuna meie eesmärk on pakkuda parimat võimalikku kontorikoristusteenust olge broneerimisel võimalikult täpne.

Siin on kontori koristamise põhivaldkonnad ja erinevad ülesanded, mille eest koristaja hoolt kannab:

  • Tolmuimeja, tolmu pühkimine, pühkimine;
  • Köögi koristamine, nõude pesemine;
  • Vannitubade ja tualettide puhastamine;
  • Rõdude koristamine, prügikottide vahetus;
  • Siseakende puhastus (juurdepääsetavad alad);
  • Kontoriseadmete puhastamine ja palju muud;
  • Põrandahooldus – soovi korral mopi või professionaalse kõvapõranda puhastusseadmega; Igapäevane taimede kastmine – soovi korral;

Lisaks tavapärasele kontorikoristusele on meil veel mõned teenused, mis võivad teie töökohal kasulikuks osutuda:

Kontori vaipade puhastus – kui vajate professionaalset vaipade puhastust, andke meile teada. Kõik professionaalsed koristajad kasutavad professionaalseid seadmeid ja kaasaegseid meetodeid, et teie vaibad näeksid välja nagu uued.

Kontoriakende puhastus – Teisest küljest saame teid aidata ka teie kontori akende puhastamisel nii seest kui väljast.

Polstrite puhastamine – kas teil on diivaneid või muud sisustust mis vajavad puhastamist?

Tasuta pakkumise saamiseks kirjuta meile